Autorské příběhy

Hostující autoři

V této části Vám představíme jednotlivé autory, kteří se k nám přidávají. U některých je spolupráce občasná, jiní přispívají častěji a pravidelněji. Na koho se tedy můžete těšit?

Hanako

Autorka ale zejména umělkyně. Hanako dává před psaným slovem přednost spíše plátnu a štětci ale i tak si občas udělá chvilku a potěší nás kratším příběhem.

Martin Bára

Martin píše s citem. V jeho tvorbě se odráží síla i jemnost jeho duše, skrze kterou vše vypráví. Můžete se tak setkat s většími či menšími dramaty a nechá vás nahlédnout nejen do hlav ale i pocitů hlavních postav.

Představení autora: Ahoj, jsem Martin. Rád sním a rád alespoň písemnou formou rozebírám pocity. A zbožňuju své přátele. Od svých přátel se učím nebýt (nejen ve svých pokusech o povídky) jen malencholický a zadumaný, ale o něco expresivnější a vtipnější. Jestli se mi to daří nejlépe posoudíte vy jako čtenáři. Pokud si k přečtení vyberete některou mou povídku, moc si toho vážím. Každopádně doporučuji povídky ostatních. Nebudete litovat. 

Kde najdete povídky od autora? Stačí použít štítek Martin

Terry Blackie

Terry je jak nadaná, tak originální. Umí vyčnívat z davu svou jedinečností a tento talent je snadné rozeznat i v jejím psaném projevu. Terky povídky jsou vždy originální, ožívá v nich magie vždy se můžete těšit na zajímavé zápletky i rozuzlení.

Představení autorky: Jsem Terry Blackie. Jsem milovník a sběratel knih – horor a sci-fi jsou mi nejbližší, ale poslední dobou se ráda upírám k magickému realismu. Píšu to, co mě baví nejvíce – takže strašidelné povídky laděné sexem, nějakým tím sprostým slovem – snažím se nevybírat jen jeden styl. Zajímám se o japonské yokai (strašidlka z Japonska – pozn.) a také jsou poslední dobou častěji v mých povídkách. Doufám, že do konce příštího roku se mi podaří sesbírat tolik dobrých povídek, abych si konečně něco vydala, ale problém je to, že nerada opravuji hotové věci.​

Kde najdete povídky od autora? Stačí použít štítek Terry

adult, city, employee-2178440.jpg